Pages

18 Ocak 2010 Pazartesi

Karışık

Herkese uzuuunnn bir aradan sonra yeniden merhaba..Yeni yıl geldi geçti ama bende kı miskinlik bir türlü geçmek bilmedi..

Tam üzerimdeki tembelliği defettim hadi yapılanları ekle bari diye uyarınca içsesim uslu bir kız olup uyarısını dikkate alıp bilgisayarımın başına geçmemle yerle bir oldum.. Eveeett bilgisayarım çöktü ( yine ) ve tabii yine yedek almadığım için resimlerimde hakkın rahmetine kavuştular.. Arkadaşlar Fidaneli çalışıyor aslında ama bir türlü eklemelerini yapacak fırsatı, zamanı ve gücü bulamıyor:) Affedin:) Hazır yeni birkaç resim varken ve bilgisayarımın aziziliğine uğramamışken hepsini aynı postta yayınlıyorum.. Biraz karışık olacak başlıktanda anlaşılacağı üzere:)
Kurabiyelerimizi kızımın sevgili öğretmeni için beraber hazırladık.. Kardanadamın süslemeleri nasıl?? 8 yaşında bir çocuk için bence çok başarılı:)

Sevgili Yiğit için bir gün içinde yapılıp teslim edilen pastamızda sıra.. Yiğit cim yeni yaşın yeniden kutlu olsun.. Kara yağız çok şirin bir çocuktu Yiğit.. Pastasını teslim etmek için Cent Koleji ne gittimde tanıştık kendisiyle.. Fakat direk pastam nerde diye sorunca hafif bir dumura uğramadım dersem yalan olur:)) Neyse pastasını görünce pek mutlu oldu, ehh bu da bana yetti doğrusu:))

Daha önce sevgili Özlem hanımın nişan pastasını hazırlamıştım. Bu kez sevgili eşi Ufuk bey in eşine hazırladığı sürpriz doğumgünü partisi için hazırladım pastalarımı.. Fakat resimden de anlaşıldığı üzere fotoğraf baskısında bir sıkıntı yaşadım.. Stresli oldu:(
Bu pastamızda cumartesi günü 11 yaşına giren sevgili Defne için hazırlandı.. İlle de Hannah Montana lı bir pasta olmalıymış:) Ve 3 boyutlu olacakmış adı Defne nin.. 3 boyutlu harfleri nasıl yapacağımı bilemedim açıkçası.. Meğer Defne çubuklu olsun istemiş:)) Efendim karşınızda 3 boyutlu harflerle süslenmiş pastamız:))Son dakikada üzerine birde bordür ekleyelim dedi Defne nin annesi sinem hanım.. Hay hay deyip ekleyiverdim efendim..
Ve Defne nin Bilgi Üniversitesinde kutlanacak olan doğumgünü için hazırladığım cupcakeler..


Ve son pastam pazar günü 4. yaşına giren sevgili Duru için hazırlandı.. Geçen yıl şu pastayı hazırlamıştım Duru için.. Duru cuk yine pembeden vazgeçmemiş anlaşılan:) Yamuk yumuk bir pasta olsun istedi anneciği bu kez.. Ayrıca aldığım geri bildirimler için herbirinebirkez daha  teşekkür etmek istiyorum.. Tercih ediliyor olmak ve güzel sözler duymak gerçekten çok onur verici..

Not : Kaybolan resimlerimi birşekilde tekrar bulabililmeyi diliyor, hepinizden bu uzun yazı için özür diliyorum..

6 Kişi ne demiş?:

Adsız dedi ki...

ellerinize saglık ...
oldukca başarılı calışmalar..

fidaneli dedi ki...

sevgılı adsız cok tsk ederım:)

lezzet sokağı dedi ki...

Fidan'cım harikasın gerçekten...
Bayıldım çalışmalarına... Lütfen çalışmalarını sitene eklemeyi ihmal etme. Mahrum kalmayalım bu güzellikleri görmekten..Ellerine sağlık.

Bir Dilim Düş dedi ki...

Fiidddooooo yine mi yaaaa:((( Tatlım artık yedek alma alışkanlığı edin lütfen. Kurabiyeler de pastalar da nefis ellerine sağlık canım.

Sevgiler,
Evren

Hayatın Ressamı dedi ki...

bunların hepsi rüya gibi.defne biraz huysyz ben gibi sanırım:))

Alev dedi ki...

Hepsi birbirindan guzel Fidan. Ellerine saglik.